Sihtasutus Kutsekoda

Mustamäe tee 16, 10617 Tallinn

Tel: 679 17 00

E-mail: kutsekoda@kutsekoda.ee

www.kutsekoda.ee

Registrikood: 90006414

VAATA KAARDIL

OSKA seob töö- ja haridusmaailma

OSKA aitab õppida ja õpetada õigeid asju

Yngve Rosenblad

OSKA peaanalüütik

-OSKA üldteemad
-Arvestusala
-Energeetika ja kaevandamine
-Personali- ja administratiivtöö ning ärinõustamine
-Vee- ja jäätmemajandus ning keskkond

679 1754

yngve.rosenblad@kutsekoda.ee

Siim Krusell

OSKA vanemanalüütik

-OSKA üldteemad
-Põllumajandus ja toiduainetööstus
-Kultuur ja loometegevus
-Avalik haldus

679 1708

siim.krusell@kutsekoda.ee

Rain Leoma

OSKA vanemanalüütik

-Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
-Metsandus ja puidutööstus
-Sotsiaaltöö
-Keemia-, kummi-, plasti- ja ehitusmaterjalide tööstus
-Rõiva-, tekstiili- ja nahatööstus

679 1755

rain.leoma@kutsekoda.ee

Anneli Leemet

OSKA analüütik

-Metalli- ja masinatööstus
-Transport ja logistika
-Kaubandus, rentimine ja parandamine
-Siseturvalisus ja õigus

679 1751

anneli.leemet@kutsekoda.ee

Mare Uiboupin

OSKA analüütik

-Ehitus
-Majutus, toitlustus ja turism
-Kinnisvarateenused
-Isikuteenused

6791 707

mare.uiboupin@kutsekoda.ee

Andres Viia

OSKA analüütik

-Haridus ja teadus
-Kultuur ja loometegevus
-Pangandus ja kindlustustegevus

508 0389

andres.viia@kutsekoda.ee

Urve Mets

OSKA
uuringujuht

-Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
-Tervishoid
-Haridus ja teadus
-Kultuur ja loometegevus
-Pangandus ja kindlustustegevus

501 7346

urve.mets@kutsekoda.ee

Ingrid Lepik

OSKA uuringujuht

-Ehitus
-Majutus, toitlustus ja turism
-Kinnisvarateenused
-Isikuteenused

679 1717

ingrid.lepik@kutsekoda.ee

Riina Tilk

OSKA uuringujuht

-Personali- ja administratiivtöö ning ärinõustamine
-Vee- ja jäätmemajandus ning keskkond

521 3268

riina.tilk@kutsekoda.ee

Terje Kaelep

OSKA uuringujuht

-Metalli- ja masinatööstus
-Transport ja logistika
-Siseturvalisus ja õigus

679 1756

terje.kaelep@kutsekoda.ee

Katrin Pihl

OSKA uuringujuht

-Kaubandus, rentimine ja parandus
-Kultuur ja loometegevus
-Avalik haldus

5341 7261

katrin.pihl@kutsekoda.ee