Sihtasutus Kutsekoda

Mustamäe tee 16, 10617 Tallinn

Tel: 679 1700

E-mail: kutsekoda@kutsekoda.ee

www.kutsekoda.ee

Registrikood: 90006414

VAATA KAARDIL

OSKA seob töö- ja haridusmaailma

OSKA aitab õppida ja õpetada õigeid asju

Yngve Rosenblad

OSKA peaanalüütik-arendusjuht

- OSKA üldteemad
- Arvestusala
- Energeetika ja kaevandamine
- Personali- ja administratiivtöö ning ärinõustamine
- Vee- ja jäätmemajandus ning keskkond
- Ärindusharidus

679 1754

yngve.rosenblad@kutsekoda.ee

Urve Mets

OSKA uuringujuht

- Finantsvaldkond
- Haridus ja teadus
- IKT
- Kultuur ja loometegevus
- Tervishoid

501 7346

urve.mets@kutsekoda.ee

Ingrid Lepik

OSKA uuringujuht

- Ehitus
- Isikuteenused
- Kinnisvarateenused
- Majutus, toitlustus ja turism
- Metalli- ja masinatööstus

679 1717

ingrid.lepik@kutsekoda.ee

Riina Tilk

OSKA uuringujuht

- Metsandus ja puidutööstus
- Personali- ja administratiivtöö ning ärinõustamine
- Vee- ja jäätmemajandus ning keskkond
- Ärindusharidus
- Tööturu tulevikutrendid

521 3268

riina.tilk@kutsekoda.ee

Katrin Pihl

OSKA uuringujuht

- Avalik haldus
- Kaubandus, rentimine ja parandus
- Kultuur ja loometegevus
- Põllumajandus ja toiduainetööstus
- Sotsiaaltöö

5341 7261

katrin.pihl@kutsekoda.ee

Rain Leoma

OSKA andmeanalüütik

- Keemia-, kummi-, plasti- ja ehitusmaterjalide tööstus
- Rõiva-, tekstiili- ja nahatööstus

679 1755

rain.leoma@kutsekoda.ee

Siim Krusell

OSKA vanemanalüütik

- OSKA üldteemad
- Avalik haldus
- Kultuur ja loometegevus
- Põllumajandus ja toiduainetööstus
- Sotsiaaltöö

679 1708

siim.krusell@kutsekoda.ee

Mare Uiboupin

OSKA analüütik

- Ehitus
- Isikuteenused
- Kinnisvarateenused
- Majutus, toitlustus ja turism
- Metalli- ja masinatööstus

679 1707

mare.uiboupin@kutsekoda.ee

Andres Viia

OSKA analüütik

- Finantsvaldkond
- Haridus ja teadus
- IKT
- Kultuur ja loometegevus

508 0389

andres.viia@kutsekoda.ee