Sihtasutus Kutsekoda

Mustamäe tee 16, 10617 Tallinn

Tel: 679 17 00

E-mail: kutsekoda@kutsekoda.ee

www.kutsekoda.ee

Registrikood: 90006414

VAATA KAARDIL

OSKA seob töö- ja haridusmaailma

OSKA aitab õppida ja õpetada õigeid asju

Yngve Rosenblad

OSKA peaanalüütik
OSKA üldteemad
Arvestusala
Energeetika ja kaevandamine
Personali- ja administratiivtöö ning ärinõustamine
Keskkond, vee- ja jäätmemajandus

679 1754

yngve.rosenblad@kutsekoda.ee

Siim Krusell

OSKA vanemanalüütik
OSKA üldteemad
Põllumajandus ja toiduainetööstus
Loomemajandus

679 1708

siim.krusell@kutsekoda.ee

Rain Leoma

OSKA vanemanalüütik
Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
Metsandus ja puidutööstus
Sotsiaaltöö
Keemia-, kummi-, plasti- ja ehitusmaterjalide tööstus
Tekstiili- ja rõivatööstus

679 1755

rain.leoma@kutsekoda.ee

Anneli Leemet

OSKA analüütik
Metalli- ja masinatööstus
Transport ja logistika
Kaubandus, rentimine ja parandamine
Julgeolek ja õigus

679 1751

anneli.leemet@kutsekoda.ee

Urve Mets

OSKA uuringujuht
Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
Tervishoid
Haridus ja teadus
Kultuur ja vaba aeg

501 7346

urve.mets@kutsekoda.ee

Ingrid Lepik

OSKA uuringujuht
Ehitus
Majutus, toitlustus ja turism
Kinnisvara ja puhastus

679 1717

ingrid.lepik@kutsekoda.ee

Riina Tilk

OSKA uuringujuht
Personali- ja administratiivtöö ning ärinõustamine
Keskkond, vee- ja jäätmemajandus

521 3268

riina.tilk@kutsekoda.ee

Terje Kaelep

OSKA uuringujuht
Masina ja metallitööstus
Transport ja logistika
Julgeolek ja õigus

679 1756

terje.kaelep@kutsekoda.ee